Spojování má velký smysl

Na začátku jsme si řekli: Bude to jednoduché, srozumitelné a bude to fér. Na prvním místě bude pro nás svoboda, propojování a ochrana zákazníků. O řadě výhod Gazely už víte, teď se budeme věnovat právě propojování a ochraně vaší a vašich blízkých.

Tohle pro nás bylo důležité. V Gazele můžete mít pohromadě na jednom místě a v jedné aplikaci několik odběrných míst. Nejen tedy byt či dům, ale třeba i kancelář nebo chalupu. A můžete tak starostí o účty za elektřinu či plyn ušetřit své rodiče a oni budou mít pro případnou návštěvu tzv. energošmejdů jednu jednoduchou odpověď: „Tohle má na starosti syn nebo dcera. Na shledanou.“

Ale nebudou mít tak docela pravdu. Gazela je jednoduchá a srozumitelná, a tak s tím nebudete mít starost ani vy. A kdyby se vám nebo rodičům u Gazely nelíbilo, je snadné od nás i odejít. Smlouva se uzavírá na dobu neurčitou a výpovědní lhůta je jeden měsíc.

Pro všechna odběrná místa a všechny zákazníky platí zcela stejné transparentní ceny. I rodiče tak mají jistotu, že neplatí víc, než musí. A naopak se nemusí s nikým přetahovat o nejvýhodnější nabídku, která se v závěru může prodražit, protože si je stávající dodavatel uváže na další 2 roky. Jak říkáme, u nás je to všechno jednoduché, srozumitelné a fér.

Zpět na úvod