Nabízíme svobodu a flexibilitu, nikoliv penále za změny energií

Kdyby to bylo na nás, dáme vám naprostou volnost, co se týče energií. Některé věci ale ze zákona dodržet musíme, a tak jsme se rozhodli parametry nastavit tak, abyste měli co největší svobodu. Věříme totiž, že zákazníci nám zůstanou věrní, když je nebudeme do ničeho tlačit, což je ostatně dlouhodobě funkční taktika v jakémkoliv partnerství.

Můžete odejít, kdy chcete

Standardem v poskytování elektřiny plynu i dalších služeb odebíraných na měsíční bázi bývají roční či delší smlouvy. A když se z nich chcete vyvázat, často se vám začnou vracet jako bumerang v podobě lepších nabídek, nutnosti doplácet nějaké částky a přemlouvání nebo vyhrožování sankcí, když odejdete. U nás věříme tomu, že pokud chcete skončit, stejně to uděláte, jakkoliv dlouho by to mělo trvat. Proto jsme výpovědní lhůtu nastavili na nejkratší možnou dobu, kterou je jeden měsíc.

Smlouvu máte na dobu neurčitou

S námi nemusíte řešit, kdy vám smlouva doběhne. Bude vám tedy platit prakticky donekonečna, a když se rozhodnete, že potřebujete změnu, do jednoho měsíce máte hotovo.

Nedáváme pokuty

Je zcela běžné se stěhovat, je normální přicházet a odcházet. Stejně jako gazela nežije ve velkých stádech jako pakoni či buvoli i Gazela je svobodná volba pro ty, co jsou teď volní. Jakékoliv drobné benefity za smluvní vázanost ve výsledku totiž jenom svazují. A často ani nebývají výhodné. Proto od nás můžete kdykoliv odejít bez jakýchkoliv sankcí.

Zpět na úvod