Jak si udělat pořádek v energiích pro dům i chalupu?

Jeden dodavatel pro domácnost, druhý na chalupu, třetí pro garáž. Ani byste nevěřili, kolik lidí má každou svou nemovitost napojenou na někoho jiného. Dostat vše na jedno místo je ale přitom naprosto jednoduché a ušetří vám to spoustu papírování.

Když jsme Gazelu zakládali, řekli jsme si, že kontakt s dodavatelem energií má být co nejjednodušší, a pokud není vysloveně třeba, skoro žádný ani být nemusí. Český trh dobře známe včetně jeho záludností a jednou z nich je i následující. Češi vlastní spoustu malých nemovitostí a stále preferují osobní vlastnictví, v dodavatelích energií už ale občas mívají tak trochu guláš. A když se pak za měsíc sejdou všechny složenky, dá se z nich poskládat celý papírový domeček.

Nejjednodušší je proto mít všechna odběrná místa někde hezky přehledně a dostupná na pár kliků. Obecně totiž platí, že čím méně smluv budete mít, tím méně budete mít i starostí. A aplikace Gazely je k tomu ideálním nástrojem.

Stejně jako se k nám můžete přepojit od stávajícího poskytovatele energií v aplikaci jen tím, že vyfotíte své předchozí vyúčtování a na jeho základě s vámi sepíšeme smlouvu, to samé můžete udělat se všemi místy, kde odebíráte elektřinu nebo plyn. Prostě jen nafotíte a přidáte. Pak už budete mít vše přehledně na jednom místě.

Zpět na úvod