I dodavatel energií může být přátelský a nekomplikovaný

V energetice pracujeme dlouho a mnohokrát jsme přátelům a rodinným známým pomáhali s vyúčtováním, výběrem nebo změnou dodavatele energií. Bylo to pro ně příliš složité. Došlo nám, že je to výzva a příležitost. A tak vznikla Gazela.

Podomní prodejci jsou schopni vám nebo vašim blízkým namluvit kdeco, přičemž zneužívají komplikovaného nastavení všeho kolem elektřiny a plynu. A přitom máme řešení před očima. Přes jednoduché, uživatelsky přívětivé aplikace se dnes nakupují housky i spravují bankovní účty. Tak proč by to nešlo u dodavatelů energií? Proč by nemohla fungovat Gazela?

Mladší a střední generace s aplikacemi žije a Gazela myslí i na starší příbuzné. Jejich děti nebo vnuci si je mohou ke svému účtu připojit a chránit je tak. Vznikl jednodušší a progresivnější model, testovaný s velmi pozitivní odezvou. Technologická struktura funguje a Gazela je připravena na budoucnost.

Při tvorbě Gazely pro nás bylo zásadních několik věcí.

  • Chtěli jsme být prvním dodavatelem energií, u kterého si můžete vše sjednat online, abyste nemuseli nikam chodit, vyplňovat papíry, dohadovat se s obchodníky, kteří mezi dveřmi slibují neověřitelné. Chtěli jsme, abyste vyřešili všechno v aplikaci nebo na webu. I s podpisem.
  • Chtěli jsme jeden zcela transparentní ceník. Neupravovat ceny ze dne na den, aby byla na chvíli nabídka lepší než u konkurence, ani nefixovat sazby na nesmyslně dlouhá období. Chtěli jsme mít možnost flexibilně reagovat na skutečnou cenu komodit na trhu a snažit se mít vždy dobrou a férovou cenu, stejnou pro staré i nové zákazníky.
  • Chtěli jsme jeden zákaznický účet, na který je možné připojit libovolné množství odběrných míst. Abyste na jednom místě mohli spravovat svůj byt, chalupu, kancelář, ale třeba i dům prarodičů a chránit je tak před nevýhodnými nabídkami podvodníků.
  • Chtěli jsme jednoduchou a přehlednou smlouvu bez sankcí. Ne takovou, ze které se vyvážete třeba až za dva roky.
  • Chtěli jsme, aby výpovědní lhůta byla 1 měsíc.

 

A to vše se nám podařilo. A chceme se neustále zlepšovat a Gazelu rozvíjet tak, aby co nejvíce reflektovala to, co skutečně potřebujete. Budeme na ní neustále pracovat.

Zpět na úvod