dTest potvrdil, že patříme k nejlevnějším dodavatelům

Když říkáme, že se snažíme nabízet vám co nejnižší cenu, ještě nám to nemusíte věřit. Teď ale tohle naše tvrzení potvrdil nezávislý komplexní servis pro spotřebitele, časopis dTest.

V červencovém vydání dTest porovnával ceny elektrické energie ve dvou distribučních sazbách, v jedné (D02d), kdy klienti elektřinou pouze svítí a platí stejnou cenu bez ohledu na denní nebo noční dobu, a ve druhé (D25d), kdy s ní ohřívají vodu nebo topí a sazba je dvoutarifní, tedy jiná přes den a jiná v noci. 

Ve srovnání cen 26 distributorů máme v kategorii D25d nejlevnější celkovou roční cenu a v kategorii D02d druhou nejlevnější. Navíc nerozlišujeme cenu podle denních a nočních tarifů – je pro všechny stále stejná. I ceny plynu držíme dlouhodobě nízko, můžete na něm navíc zpravidla ušetřit ještě víc než na elektřině. Na všechny sazby se podívejte do našeho ceníku.

Abyste si mohli porovnat svoje vlastní vyúčtování, pošleme vám srovnání našich cen s vaším stávajícím dodavatelem ještě před tím, než u nás podepíšete smlouvu. Je nám totiž jasné, že než se rozhodnete změnit dodavatele, potřebujete vědět, do čeho jdete.

 

Sazba D25d: Parametry výpočtu(sazba D25d): Středočeský kraj, jistič nad 3×25 A do 3×32 A včetně, spotřeba 6 MWh/rok (3 MWh ve vysokém tarifu, 3 MWh v nízkém tarifu).

Zdroj: dTest

Zpět na úvod

Vážení zákazníci,

V těchto dnech jsou Vám Českou poštou zasílány faktury, které byly vystaveny v termínu 26.6.-16.7.2024.
Vzhledem k pozdnímu doručení je možné tyto faktury uhradit do 31.7.2024.
Omlouváme se za komplikace.